LM4050BEX3-2.5+T
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
LM4050BEX3-2.5+T
JLCPCB Part #
C2156914
Package
SC-70-3
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 15mA 2.5V 35uVrms 50ppm/℃ 65uA Fixed Parallel ±0.2% SC-70-3 Voltage Reference ROHS