LM4040CEM3-2.5+T
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
LM4040CEM3-2.5+T
JLCPCB Part #
C2156812
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 100ppm/℃ 15mA 2.5V 35uVrms Fixed Parallel ±0.5% SOT-23-3 Voltage Reference ROHS