MAX6034AEXR30+T
MFR.Part #
MAX6034AEXR30+T
JLCPCB Part #
C2156624
Package
SC-70-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 125uA 1mA 3.2V~5.5V 30ppm/℃ 3V 66uVp-p 80uVrms Fixed Series ±0.2% SC-70-3 Voltage Reference ROHS