SM4532-100M(f)
Extended
Manufacturer
CEC(Shenzhen Zhenhua Fu Elec)
MFR.Part #
SM4532-100M(f)
JLCPCB Part #
C192699
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.15A 10uH 182mΩ ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS