SM4532-3R3M
Extended
Manufacturer
CEC(Shenzhen Zhenhua Fu Elec)
MFR.Part #
SM4532-3R3M
JLCPCB Part #
C192698
Package
SMD,4.5x4mm
Description
2.15A 3.3uH 58mΩ ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS