181207F1001T4E
MFR.Part #
181207F1001T4E
JLCPCB Part #
C21618
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS