A2543WVA-6P-WH
MFR.Part #
A2543WVA-6P-WH
JLCPCB Part #
C20882998
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 2.54mm 250V 4A 6 6P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS