73WL4R270F
MFR.Part #
73WL4R270F
JLCPCB Part #
C2121391
Description
200V 270mΩ 750mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±200ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS