73WL4R330F
MFR.Part #
73WL4R330F
JLCPCB Part #
C2121350
Description
200V 330mΩ 750mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±200ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS