73WL4R150F
MFR.Part #
73WL4R150F
JLCPCB Part #
C2121322
Description
150mΩ 200V 750mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±200ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS