73WL4R160F
MFR.Part #
73WL4R160F
JLCPCB Part #
C2121320
Description
-55℃~+155℃ 160mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS