73WL4R240J
MFR.Part #
73WL4R240J
JLCPCB Part #
C2116293
Description
200V 240mΩ 750mW Current Sense Resistor SMD ±200ppm/℃ ±5% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS