73WL4R680J
MFR.Part #
73WL4R680J
JLCPCB Part #
C2116024
Description
-55℃~+155℃ 680mΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS