73WL4R910J
MFR.Part #
73WL4R910J
JLCPCB Part #
C2115987
Description
200V 750mW 910mΩ Current Sense Resistor SMD ±200ppm/℃ ±5% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS