W-1251M16P-0400
Extended
Manufacturer
Ckmtw(Shenzhen Cankemeng)
MFR.Part #
W-1251M16P-0400
JLCPCB Part #
C220141
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 16 16P 1x16P 200V 24.8mm 3.55mm Beige PA9T Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS