W-1251N12P-0400
Extended
Manufacturer
Ckmtw(Shenzhen Cankemeng)
MFR.Part #
W-1251N12P-0400
JLCPCB Part #
C220136
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 12 125V 12P 1A 1x12P 20.05mm 4.8mm 4mm PA46 Phosphor bronze Surface Mount,Vertical UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS