W-1251N07P-0400
Extended
Manufacturer
Ckmtw(Shenzhen Cankemeng)
MFR.Part #
W-1251N07P-0400
JLCPCB Part #
C220129
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x7P 4.8mm 4mm 7 7P PA46 Phosphor bronze Surface Mount,Vertical UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS