W-1251S12P-0201
Extended
Manufacturer
Ckmtw(Shenzhen Cankemeng)
MFR.Part #
W-1251S12P-0201
JLCPCB Part #
C220119
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 12 12P 1x12P 250V 3.3mm 3A 4.65mm Brass PA66 Through Hole UL94V-0 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS