W-1251R08P-0200
Extended
Manufacturer
Ckmtw(Shenzhen Cankemeng)
MFR.Part #
W-1251R08P-0200
JLCPCB Part #
C220115
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1x8P 250V 3.3mm 3A 4.65mm 8 8P Brass PA66 Right Angle UL94V-0 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS