73WL4R012J
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
73WL4R012J
JLCPCB Part #
C2114016
Package
1206
Description
12mΩ 200V 750mW Current Sense Resistor SMD ±5% ±500ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS