FXL1340-2R2-M
MFR.Part #
FXL1340-2R2-M
JLCPCB Part #
C20627244
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
11.5mΩ 18A 2.2uH 26A Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS