CT81-P12Y5V0E103MTE
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CT81-P12Y5V0E103MTE
JLCPCB Part #
C20627091
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 10nF 3kV Y5V ±20% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS