TC02G2701BT
- MFR.Part #
- TC02G2701BT
- JLCPCB Part #
- C20627085
- Description
- 2.7kΩ 62.5mW ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS