RVS-06K2004FT
MFR.Part #
RVS-06K2004FT
JLCPCB Part #
C20627076
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS