RC-02K4643FT
MFR.Part #
RC-02K4643FT
JLCPCB Part #
C20627057
Description
-55℃~+155℃ 464kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS