CT7-Y5Y5V1D102MSE
MFR.Part #
CT7-Y5Y5V1D102MSE
JLCPCB Part #
C20627056
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1nF 400V 7.5mm Y5V ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS