RC-02K8450FT
MFR.Part #
RC-02K8450FT
JLCPCB Part #
C20627046
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS