CT7-X12Y5V1D103MSE
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CT7-X12Y5V1D103MSE
JLCPCB Part #
C20627042
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
10nF 250V 7.5mm Y5V ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS