MF02SFF680JA10
MFR.Part #
MF02SFF680JA10
JLCPCB Part #
C20625273
Package
DIP
Description
2W 68Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ DIP Through Hole Resistors ROHS