MF01SFF5100A10
MFR.Part #
MF01SFF5100A10
JLCPCB Part #
C20625249
Description
1W 510Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS