MF0W4FF3902A50
MFR.Part #
MF0W4FF3902A50
JLCPCB Part #
C20625228
Description
250mW 39kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS