MF0W4FF6201A50
MFR.Part #
MF0W4FF6201A50
JLCPCB Part #
C20625215
Description
250mW 6.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS