MF01SFF3900A10
MFR.Part #
MF01SFF3900A10
JLCPCB Part #
C20625206
Package
Plugin,D3.5xL9.5mm
Description
1W 390Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS