MF02SFF3302A10
MFR.Part #
MF02SFF3302A10
JLCPCB Part #
C20625194
Package
DIP
Description
2W 33kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ DIP Through Hole Resistors ROHS