FRICM-5020-251
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FRICM-5020-251
JLCPCB Part #
C20624750
Package
SMD-4P,5x5mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 2 20mΩ 250Ω@100MHz 50V 5A SMD-4P,5x5mm Common Mode Filters ROHS