FLCM0905C-510Y
MFR.Part #
FLCM0905C-510Y
JLCPCB Part #
C20624741
Package
SMD-4P,9.2x6mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 1kΩ@5MHz 2 320mΩ 50V 51uH@1kHz 800mA SMD-4P,9.2x6mm Common Mode Filters ROHS