FXCM1211F-102T
MFR.Part #
FXCM1211F-102T
JLCPCB Part #
C20624717
Package
SMD-4P,12x10.8mm
Description
-40℃~+125℃ 10Ω 125V 14mΩ 1kΩ@100MHz 2 6A SMD-4P,12x10.8mm Common Mode Filters ROHS