FXCM7060F-102T
MFR.Part #
FXCM7060F-102T
JLCPCB Part #
C20624687
Package
SMD-4P,7x6mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 125V 17mΩ 1kΩ@100MHz 2 3A SMD-4P,7x6mm Common Mode Filters ROHS