CT81-M7Y5P1D102KSE
MFR.Part #
CT81-M7Y5P1D102KSE
JLCPCB Part #
C20624359
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1nF 2kV 7.5mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS