RC-02K2611FT
MFR.Part #
RC-02K2611FT
JLCPCB Part #
C20624326
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS