FNR-07K471T
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
FNR-07K471T
JLCPCB Part #
C20624314
Package
Plugin,P=5mm
Description
100pF 10A 250mW 300V 30J 385V 470V 775V 插件,P=5mm Varistors ROHS