TF06G1002BT
MFR.Part #
TF06G1002BT
JLCPCB Part #
C20624306
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS