FNR-14K101
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
FNR-14K101
JLCPCB Part #
C20624293
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
100V 165V 18J 2.4nF 50A 600mW 60V 85V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS