FNR-10K470
MFR.Part #
FNR-10K470
JLCPCB Part #
C20624281
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2.2nF@1kHz 30V 38V 47V 5.5J 50mW 5A 93V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS