FNR-14K681
MFR.Part #
FNR-14K681
JLCPCB Part #
C20624279
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.12kV 136J 250pF 420V 50A 560V 600mW 680V Plugin,P=7.5mm Varistors ROHS