KW3-24D12ER3
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
KW3-24D12ER3
JLCPCB Part #
C20623211
Package
SIP,22x9.5mm
Description
-125mA、125mA -40℃~+85℃ 1.5kV 100mVp-p 12mm 2 22mm 330kHz 3W 470uF 83% 9.5mm 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection ±12V 塑封型 SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS