IRS2005STR(UMW)
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
IRS2005STR(UMW)
JLCPCB Part #
C20623177
Package
SOP-8
Description
-40℃~+125℃ 10V~20V 120uA 130ns 130ns 2 290mA 30ns 600mA 70ns Half-Bridge IGBT、MOSFET Under Voltage Protection SOP-8 Gate Drivers ROHS