MPL-SE4030-330
Extended
Manufacturer
Monolithic Power Systems
MFR.Part #
MPL-SE4030-330
JLCPCB Part #
C20617231
Package
SMD,4x4mm
Description
1.1A 330mΩ 33uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS