ABD03K1000FT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
ABD03K1000FT
JLCPCB Part #
C20616261
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS