KH-2PH180-1X39P-L8.7
MFR.Part #
KH-2PH180-1X39P-L8.7
JLCPCB Part #
C20610468
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5A 1x39P 2.8mm 2mm 2mm 3.9mm 39P Black Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=2mm Pin Headers ROHS